Herní postavy

Postavy

Priest

Povolání kněze je velice odlišné od ostatních bojových povolání. Kněží se snaží pomáhat a bojovat ne pomocí zbraní nebo ničivých kouzel, ale léčením raněných a sesíláním ochranných kouzel. Je to důležitá a nezastupitelná úloha a bez zkušeného kněze se neobejde žádná větší výprava.

Kněží jsou mistry v léčení pomocí bandáží a ve znalostech anatomie. Magie, kterou ovládají, je překvapivě složitá a rozsáhlá a dokáží s ní vpravdě divy. Mezi jejich nejčastěji používaná kouzla patří posilovací kouzla všeho druhu, široká škála ochranných aur a léčivá kouzla. Kněží dokáží dále například rušit nepřátelské summony, magické zdi a prokletí, paralyzovat nepřítele a ovládají i dvě slabší zraňující kouzla, používaná hlavně v PvP.

I když není zvykem, že by kněz sám přímo bojoval, dokáže se ohánět poměrně dobře různými palicemi.

Kněží se učí kouzlení ve zbroji a mohou nosit i těžké plátové zbroje. Jsou velice odolní na magii a to je v kombinaci s ochrannými kouzly, které ovládají, a s jejich schopností léčit dělá velice odolnými protivníky. Kněze je v souboji jeden na jednoho prakticky nemožné zabít, zkušení kněží dokáží často odolat i menší skupince útočníků.

Cech kněží se nachází na východ od Golden Mines Village.

Ability

  • Healer - od 10. levelu, pasivní. Umožňuje používat bandáže rychleji a na větší vzdálenost.
  • Passive healing - od 18. levelu, pasivní. Rychlejší obnova HP.