O Ultima Online free serveru Endor

O Endoru

Vybudovali jsme pro Vás svět, jehož rozloha je přibližně 2x větší, než u originální UO mapy. Endor je v mnoha ohledech jiný než stávající UO shardy, a proto doporučujeme věnovat pozornost veškerým dostupným informacím ohledně něj. Snažili jsme se, aby byl Endor v mnoha ohledech podobný klasickým dungeonům. Například když najdete nějaké na první pohled prázdné ruiny, tak vůbec nemusí být prázdné. Stačí třeba zatáhnout za louči, nebo otočit zdánlive statickou sochu... Dungeony nejsou jen o tom co nejrychleji se probít na konec, ale cestou budete plnit úkoly, hledat skrytá tlačítka, tajné chodby. Všude po světe jsou stovky NPC, která zadávají rozličné questy.

Myslíme i na PvP hráče. PvP systém navrhli a odladili nejlepší čeští PvP hráči s mnohaletou zkušeností. Můžete se zúčastnit válek o města (Town wars), stát se obávaným banditou, být účastníkem PvP ligy, případně zkusit i arény ve stylu CTF.

Endor je koncipovaný jako hra, která dokáže zabavit na opravdu dlouhou dobu, takže nečekejte, že to zde bude snadné a budete mít hned ze začátku vše. Postavy všech úrovní mají stále co objevovat a za co bojovat.

Proč tedy hrát na Endoru?

  • Roky provozu prověřený a odlazený unikátní experience-level systém, ve kterém není nutné makrovat a vaše postava se zdokonaluje hraním.
  • Vlastní herní mapa, na které se pracuje již mnoho let a která prokazatelně patří mezi nejlepší na světe. Spousty nové grafiky, kterou nenajdete na žádném jiném shardu.
  • Endor disponuje bezkonkurenčně nejlepším připojením - 2x SMT16 (2x 2666 Mbps) AORTA, 2x2 Gbps NIX a HW zázemím v České republice a řadí se v tomto i mezi nejlepší na světe.
  • Endor beží na aktuální verzi moderního emulátoru POL a díky tomu spolu se zkušenými programátory lze realizovat každou zajímavou myšlenku.
  • GM team, jehož členové mají za sebou roky zkušeností s různými online i offline hrami a klasickými RPG, které daly tomuto žánru jméno a podle kterých se snažíme Endor dále dotvářet.
  • Endor je jediný český UO shard, který se snaží podporovat i mezinárodní komunitu.
  • PvP navržené a odlazené nejlepšími českými PvP hráči s mnohaletou zkušeností.
  • Stovky vlastních kouzel a propracovaný systém magických předmětů, zahrnující kromě klasických magických věcí i unikáty, skládané artefakty, sety a předměty osázené runami.
  • Endor se neustále vyvíjí. Bereme v potaz rozumné připomínky hráčů, neustále zdokonalujeme mapu, přidáváme grafiku nových oblud, předmětů a kouzel, budujeme nové dungeony, chystáme questy.
  • Srovnaní Endoru a typického českého, nebo zahraničního shardu naleznte zde.

Pro ukázky ze světa Endoru, navštivte naši prezentaci, kde najdete spoustu obrázků z naší mapy a též nejnovější video trailer.